Ievadiet meklēšanas atslēgvārdus un nospiediet taustiņu Enter.

Ceļvedis Provansas lavandas lauku apmeklēšanai

Lavandas nomierinošais, smalkais aromāts un drūmā purpursarkanā nokrāsa ir gadsimtiem ilgi apburojusi cilvēkus - kas gan varētu būt labāks, nekā aplenkt sevi ceļojuma lietu laukos? Ja kāda vieta jo īpaši ir kļuvusi par lavandas sinonīmu, tā ir Provansa. Ar dīvainiem ciematiem un slīdošiem vīna dārziem, kā arī ar virtuvi, kurā eļļās, medū un gardās sorbentā iestrādā lavandu, Provansa ir varbūt labākā vieta pasaulē, kur redzēt laukus lavandas laukos. Šeit ir viss, kas jums jāzina, apmeklējot Provansas lavandas lauku skaisto krāsu eksploziju.

Labākais laiks Provansas lavandas lauku apmeklēšanai Francijā

Lavandas sezona Provansā diemžēl nav visa gada lieta. Labākais laiks, lai redzētu augus ziedos, ir no jūnija pēdējās nedēļas līdz augusta sākumam. Maksimālais ziedēšanas laiks ir aptuveni jūlija sākumā - lai arī tas var mainīties katru gadu atkarībā no nokrišņu daudzuma. Provansā lavandas lauki bieži atrodas blakus saulainiem saulespuķu laukiem, kurus arī vislabāk ir izbaudīt jūlijā un augustā, tāpēc, ja vēlaties labāko no abām pasaulēm, tas ir, kad iet.

Kaut arī septembris, bez šaubām, ir jauks laiks, lai apmeklētu Provansas reģionu, kurā ir mazāk ļaužu un vēsāks laiks, visi lavandas būs novāktas. Pat augusta beigās jūs varat to samazināt, tāpēc, ja jūsu plānā ir izvairīties no visvairāk pūļiem, vislabāk ir doties jūlija sākumā pirms skolas pārtraukuma vasaras brīvdienām.

Vai domājat apmeklēt Franciju? Mēs varam palīdzēt! Izmēģiniet mūsu jauno individuāli izveidoto ceļojumu pakalpojumu un izbaudiet pilnībā personalizētu ceļojumu, kas paredzēts tieši jums.

Kuri ir labākie Provansas lavandas lauki, ko apmeklēt?

Valensoles plato lavandas lauki

Valensoles plato lavandas lauki, iespējams, ir slavenākie un fotografēti ne tikai Provansā, bet arī pasaulē. Teritorija ir piepildīta ar laukiem (ne tikai ar lavandu, bet arī ar kviešiem un saulespuķēm), ar dziļi ziliem ezeriem un gleznainiem ciematiem. Visslavenākā ir pati Valensole, kas atrodas virs plato un kuras centrā ir 11. gadsimta St Blaise baznīca. Šeit un skaistajā Sainte-Croix-du-Verdon ciematā ir daudz ko izpētīt.

Jūs atradīsit lavandas laukus, ko ierāmējuši saulespuķes, padarot šo par iespaidīgi skaistu vietu, kur redzēt. Viens lauks, kuru noteikti ir vērts meklēt, ir Lavandes Angelvin - nepārtraukts lavandas skats ar šķietami perfekti novietotiem kokiem - jūs pat varētu atpazīt skatu - šis ir viens no visvairāk fotografētajiem punktiem Provansā. Labākais veids, kā izpētīt Valensijas reģionu, ir ar automašīnu.

Luberonas ielejas lavandas lauki

Ļubonas ieleja ir vietējo iecienītākā ainava ar ciematiem kalna galā un skaistiem dabas skatiem. Ja vēlaties autentiskas Provansas devu kā pusi no jūsu lavandas laukiem vai ja uzmanības centrā ir ciematu apmeklējumi, un lavanda ir bonuss, laba izvēle ir Ļubonas ieleja.

Tā kā Luberona ielejas būtība ir vairāk saistīta ar kaprīzām ielām un gleznainiem ciematiem, lavandas lauki šeit dabiski ir mazāk koncentrēti nekā Valensijā un Saultā. Tas nenozīmē, ka joprojām tos nebūs viegli atrast vai tomēr tie būs mazāk skaisti. Starp vīna dārziem un olīvu birzēm braucot atradīsit daudz lavandas lauku.

Daži no akcentiem ir Senanque Abbey, kur klosteris ir unikāls fons purpura lavandas rindām; viduspunkts starp Gordes, Lacoste un Bonnieux; mazais ciemats Rustrel; un Chateaux du Bois. Pašas pils apmeklēšana ir iespējama tikai organizētā ekskursijā un tikai jūlija sākumā. Ceļojums ir tā vērts, lai iegūtu labāku lauku aromātu, pateicoties tā augstumam, salīdzinot ar lielāko daļu citu Provansas lavandas lauku Francijā.

Sault Plateau lavandas lauki

Sault ciemats atrodas uz kores ar mežu vienā pusē un slīdošu ieleju, no otras, un tās labi saglabājušās viduslaiku ielas ir patīkami izstaigāt. Pat tuvojoties Sault ir briļļu - ceļš, kas ved uz šo ciematu, paver skatu uz plavanu, kas pilna ar lavandu. Tā kā tas ir koncentrētāks nekā Valensoles plato lavandas lauki, jūs varat viegli izpētīt šos laukus ar kājām vai velosipēdu un nekad nebūsit tālu prom no nākamā lauka.

Sault ir viegli meklēt labākos Provansas lavandas laukus - cauri vissmalkākajiem laukiem ir 5 km lavandas ceļš. Jūs varat novietot automašīnu publiskajā autostāvvietā netālu no Vallon des Lavandes spirta rūpnīcas un iet taku.

Viens no akcentiem ir lauks, kas atrodas pretī La Bastide des Bourguets, no kura paveras kalnu fons un burvīga akmens būda, kas ļaus jums justies kā jūs esat atkāpies laikā.