Par mūsu izdevniecību

phanoto S.R.L. ir pasaules vārds publicēšanā. Sākot no žurnāliem un grāmatām, beidzot ar kartēm un visaptverošu digitālo saturu, Kur vietējais skatījums nodrošina visu nepieciešamo. Katru gadu miljoniem lasītāju uzticas phanoto S.R.L. lai iegūtu jaunāko informāciju par to, kur doties un ko redzēt vairāk nekā 100 pilsētās visā pasaulē. Vietējo redaktoru radītais dinamiskais saturs aptver svarīgas ēdināšanas, iepirkšanās vietas, atrakcijas, izklaides iespējas un daudz ko citu - no iekšējās informācijas viedokļa.

Mūsu digitālie produkti

phanoto S.R.L. digitālais Visums ir pirmā piezīme prasmīgiem lasītājiem. Mūsu vietne ir viedo interneta lasītāju pavadošais rīks. Pilsētās visā pasaulē ceļotāji var atrast lietas, ko darīt, vietas, kur paēst, kur iepirkties, izklaides iespējas un notikumi. Savlaicīgi stāsti un emuāru saturs, kā arī resurss, kas pārsniedz 50 000 cilvēku darāmās lietas, kopā ar mūsu smieklīgajiem emuāriem mūs padara par noderīgu resursu mūsdienu auditorijai.

Mūsu drukas produkti

Mūsu žurnāls, mūsu viesu grāmata, sponsorētais saturs, abonēšanas iespējas un jaunumi ir daļa no daudzveidīgās ģimenes, kas sasniedz nepieciešamo informāciju, izpētot pilsētu vai lasot. Gudrs, oriģināls saturs, krāšņa fotogrāfija un detalizētas kartes aptver katru pieredzes aspektu, sākot ar karstākajiem restorāniem, kas ir jāizmēģina, un vietām, kur izmēģināt ceļu līdz pat pamatiem, piemēram, transportēšanai, izmitināšanai un navigācijai.

Lai iegūtu papildinformāciju vai pieprasītu reklāmas likmes, rakstiet mums. Mēs jums nosūtīsim apstiprinājuma e-pastu ar lejupielādēšanas norādījumiem par jūsu pieprasīto multivides komplektu.