Ievadiet meklēšanas atslēgvārdus un nospiediet taustiņu Enter.

Kur apmesties Edinburgā: eksperta ceļvedis

Eleganta, kultivēta Edinburga - Skotijas galvaspilsēta, uz kuru balstīta vēsture, ir pārsteidzošs skats - pilsēta, kas pārvilkta pāri akmeņainiem kraukļiem, kas aizvieto ainavu. Pilsētas centrs ir sadalīts divās daļās: viduslaiku vecpilsētas alejas un šaurie, stāvie noslēgumi, kā arī gludā, gruzīnu iedvesmotā Jaunpilsētas uzticība. Tomēr šis ir stāsts par vairāk nekā divām pilsētām: ārpus centra, neatkarīga enerģiskā Stockbridge un kuģojoši burvīgais Leith piedāvā pavisam citas perspektīvas.

Kur apmesties Edinburgā

Neatkarīgi no tā, vai plānojat izpētīt Edinburgas pili, nopludināt Arthur’s Seat vai nomierināties vecajā krodziņā ar nelielu viskija piedevu, šī ir pilsēta, kurā vēlaties kādu laiku pabūt. Par laimi Edinburgā ir vairāk nakšņošanas vietu nekā jebkur citur Lielbritānijā, izņemot Londonu, ar kaut ko katram budžetam, sākot ar gudriem pašapkalpošanās dzīvokļiem, kas jūtas kā otrās mājas, līdz dzīvīgiem hosteļiem, kas atrodas atmosfēras sānu ielās.

Lai kur jūs izvēlētos palikt, rezervējiet savlaicīgi, it īpaši Hogmanay un vasarā, kad cenas un istabas cenas ir visaugstākās augusta Edinburgas festivāla laikā. Iedvesmojies no gaidāmā jaunā izdevuma Nelielais ceļvedis uz Skotiju , šeit ir mūsu izvēle, kur apmesties Edinburgā.

Vai domājat apmeklēt Edinburgu? Mēs varam palīdzēt! Izmēģiniet mūsu jauno pielāgoto ceļojumu pakalpojumu un izbaudiet pilnībā personalizētu ceļojumu tieši jums.

Karaliskā jūdze

Jebkura apmeklētāja maršruta centrā ir Edinburgas labi novalkātā maģistrāle no pils līdz Holyrood pils. Sadalīts četrās ielās - Castlehill, Lawnmarket, High Street un Canongate - The Royal Mile atrodas muzeji, baznīcas, krogi un restorāni. Jā, tas ir suvenīru veikals ar pildījumu ar pildījumu ar pildījumu ar pildījumu, bet tas ir arī Edinburga, kas visvairāk aizrauj. Izstarojošā Karaliskā jūdze ir šauru aizvērumu, stāvu joslu un slēptu velvju atmosfēras modulis, arhitektūra - virspusēji tumšveidīgs melninātu smilšakmens fasāžu, šķembu īres māju un tirgotāju māju sajaukums.

Par stilīgu otro māju: Vecpilsētas palātas

Atrodoties šaurā ejā, kas atrodas tieši pie Karaliskās jūdzes, Old Town Chambers - stilīgu, luksusa klases dzīvokļu kolekcija - atrodas pārdomāti atjaunotā piecpadsmitā gadsimta ēkā, kas ir atdzīvināta ar tādām modernām ērtībām kā Nespresso mašīnas un sporta zāle uz vietas.

Par luksusa klases ēkām: Nira Kaledonija

Nira Caledonia istabas, kas izvietotas pāri divām krāšņām Gruzijas pilsētas mājām, ir dažāda lieluma, taču tās visas vieno apņēmības pēc luksusa, komforta un maigi mūsdienīga stila. Fantastiskajā restorānā tiek izmantoti vietējie produkti, savukārt labākie no Stockbridge centra atrodas tikai nelielas pastaigas attālumā.

Boutique stila skaistumam: The Raeburn

Desmit jaukās The Raeburn istabas centrā ir populārs restorāns un bārs, kas apvienojas ar vietējiem. Boutique stils ir mūsdienu kārtība: telpas ir modernas, taču tām ir daudz pārdomātu pieskārienu no tvīda un tartāna zibspuldzēm līdz GHD iztaisnotājiem, atsevišķas vannas un ēdienkarte, kas ar lepnumu pārbauda savus vietējos piegādātājus.